Chat sitesi Kurma

Chat sitesi Kurma

Etiketler Chat sitesi Kurma ,Ücretsiz site sohbet odas
islami sohbet Chat sitesi Kurma
Kategori sohbet-odalari
Bu İslami Sohbet Sayfasi 27 Kez ziyaret edilmiştir
Yazar Dini Sohbet

Chat sitesi Kurma Hakkında Detaylar

Ücretsiz site sohbet odasi Chat sitesi Kurma Ücretsiz Oda açmak isteyenler Görüntülü sohbet sitesi Kurmak istiyorum diye piyasada dolananlar Chat Sitesi Kurmak ve İşletmek her babayiğitin harci değildir unutmayın tecrube gerek

 

Arkadaşlık uygulamalarının kullanıcıları için gelecekte en önemli ne olacaktır?

Çevrimiçi arkadaşlık günümüzde bir dönüm noktasında. Pandemi ve karantina, arkadaşlık uygulamalarının ve sohbet ruletlerinin geliştiricilerini, platformlarının biçimini bütünsel olarak gözden geçirmeye, işlev listesini genişletmeye ve hatta ideal partneri seçmek için birçok algoritmayı yeniden çalışmaya zorladı.

Şimdi yakın gelecekte çevrimiçi arkadaşlığı neler beklediğini tahmin etmek zor fakat yine de bazı tahminleri sizinle paylaşmak istiyoruz

İslami Chat Sitesi Kurmak ve İşletmek

islami Chat sitesi kurmak yonetmek işletmek Oyle gorunduğü gıbı kolay bir iş değildir  bir sohbet sitesi açmak isteyen binlerce sohbetci bulunmaktadir bunlarin çoğü. Chat sitesi açmak için üğraş verir ama oyle elıne 50 tl geçip chat sitesi kurmak akıl işi değildir bu konuda bilgili olmak, böyle bir sitenin nasıl işlediği hakkında fikir sahibi olmak, bu konuda biraz deneyimli olmak gereklidir. Her aklına gelen herhangi bir dalda site açıp, bunu sağlıklı bir şekilde yürütemez. Çünkü google sayfaları bir sürü açılıp kapanan yahut atıl vaziyette duran sitelerle dolup taşmaktadır.

Sohbet Sitesi Kurmak İstiyorum

Sohbet sitesi kurmak istiyorum diyen bir çok insanla karşılaştım. Fakat sohbet odası kurmak ve işletmek sanıldığı kadar kolay değil. Çünkü belli bir alt yapıya sahip olmak, Html ve Css kodlarından az da olsa anlamak site yönetmek ve açmak konusunda tecrübe sahibi olmak gerekiyor. Diyelim ki bir şekilde sohbet sitesi açtınız kimin haberi var? Sitenin açıldığını kimler biliyor? Sitenize kimler gelecek? işte bunlar cevabı muamma olan kocaman sorular.

Sohbet Sitesi Kurmak İsteyenlerin İhtiyaç Duyacağı Özellikler

Son verilere göre, günümüz evliliklerinin yaklaşık %17’si çevrimiçi arkadaşlık ile başlıyor. Arkadaşlık siteleri ve uygulamalarının sayısı yaklaşık sekiz bindir ve dünyadaki insanların %60’ından fazlası çevrimiçi arkadaşlığın olumlu bir olgu olduğunu düşünmektedir. chat sohbet sitesine rastlamışsınızdır, fakat bir çoğuna girince hiç bir kullanıcının giriş yapmadığını, belli bir zaman sonra sitenin kapısına kilit vurulduğunu üzüntüyle müşahede  etmekteyiz.

Mobil arkadaşlık uygulamalarının çok yüksek kitle büyüme oranlarını göstermesi, klasik web sitelerinin ise tam tersine kullanıcı kaybetmesi önemlidir.

Kullanıcılar 2022 yılında çevrimiçi arkadaşlık uygulamalarından ne bekliyor

Bazı kullanıcılar uzun bir müddet chat sitelerine girip çıkıyor, oralarda görevler alıp adminlik makamına kadar yükseliyorlar. Bu durum hoşlarına gitmeye başlıyor ve chat sitesine bağımlı hale geliyorlar. Belli bir müddet sonra fazla yüz göz olmak, hep aynı yüzleri görmek sıkıcı gelmeye başlıyor. Bir de site yöneticileri ve kullanıcıları ile ufak tefek sürtüşmeye başlayınca, kendisine bağlı sandığı kullanıcıları ve görevlileri de yanına alarak sunucu açma gayretine düşüyorlar.

Fakat kazın ayağı öyle değil, “Taşıma Suyla Değirmen Dönmez” atasözümüzü duymayanınız yoktur. Chat sitesi sağdan soldan devşirme 3-5 kullanıcı ile yürütülecek bir olay değildir. Başkalarına güvenerek, onların süslü vaatlerine inanarak açılan sohbet siteleri googlenin karanlık kuyularında kaybolmaya mahkumdur.

Sohbet Sitesi Kurmak İsteyenlere Güzel Bir Örnek

Görüntülü sohbetler demişken…

Bu format yeni olmaktan oldukça uzaktır. Örneğin, Chatroulette web sohbeti 2009 yılından beri mevcuttur. Mevcudiyetinin ilk yılında sohbet ruleti tüm dünyada milyonlarca kullanıcı tarafından ilgiyle karşılandı. Fakat berbat denetimi yüzünden ardı ardına hızlıca kitlesini kaybetmiştir.

duabahcesi.net Sitesinin Düştüğü Durum ve İbret Alınacak Hadiseler

Ben de o sitede 28 gun ortak bir çalişmamiz oldu, tehlikeleri farkederek winsome ehil hanımı uyardım. Dedim ki; “Bak Güzel Kardeşim, Bu zehra  ve mev Bir Haltlar Karıştırıyor, Çok Yakın Zamanda Tüm Kullanıcıyı Yanına Alarak Başka Bir Sohbet Sitesi Açacak” fakat sakalımız olmadığı için sözlerimize kıymet-i ehemmiyet verilmedi. Zaman geçti, gün geldi aynen dediğim olay zuhur etti, tüm kullanıcıyı yanına alarak başka bir chat sitesi açtı. duabahcesi.net sitesinde sadece botlar kaldı, şu an in cin top atıyor desem yeridir.

Sohbet Sitesi Kurmak

Bu yüzden sohbet sitesi kurmak istiyorum diye hayıflanan kardeşlerimi uyarmak benim asli vazifemdir. Bu chat sohbet dünyası çok kaypak insanlarla doludur ve zemin kaygandır. Sana bir yandan ağam paşam diye yaltaklanırlarken, bir yandan da ayağının altına hacı Şakir sabununu koyarlar, sonra tepe taklak gidersin. Ettiğin masrafa mı yanarsın, yoksa yediğin kazığın acısıyla mı sızlanırsın orasını bilemem.

Arkadaşlık uygulamaları için kullanıcı gereksinimleri mevcut oldukları süre boyunca nasıl değişti?

Çevrimiçi arkadaşlık formatının ortaya çıkışının başlangıcında kullanıcılar çok talepkar değildi. Onlar için sadece birkaç nokta önemliydi:

 • İşletim sistemleri için uygulama desteği (Android ve iOS’un eski sürümleri desteklenmeyebilir).
 • Diğer kullanıcıların fotoğraflarını ve bilgilerini profillerinde görüntüleyebilme.
 • Kaydırmalar. İşin garibi, Tinder kaydırma sistemini tanıttığında, kullanıcılar bunu o kadar çok sevdi ki kelimenin tam anlamıyla diğer uygulamaların geliştiricilerinden de talep ettiler. Gelecekte, kaydırma biçiminin ciddi bir ilişki için bir çift bulmada çok etkili olmadığı ortaya çıktı. Tinder, Badoo, Bumble ve diğerleri benzer araçlar kullandı ve kullanmaya devam ediyor.

Ancak zaman geçtikçe İnternet teknolojileri gelişti ve kullanıcılar kullandıkları hizmetlerden giderek daha fazla talepkar hale geldi. Ve bugün gereksinimler tamamen farklı görünüyor

Sıradaki İslami sohbetler

 • islam isminin anlamı islam isminin anlamı İslami sohbet Yusuf islam isminin anlamı nedir Yusuf islam ne demek Yusuf islam ismi Kuranda geçiyor mu
 • kandilinde oruç tutulur mu kandilinde oruç tutulur mu Son günlerde Kandillerin yaklaşmasi ile birLikte Google aramalarinda Mevlid kandilinde oruç tutulur mu diyanet, Mevlid Kandilinde tek gün oruç tutulur mu diye aramalarin çoğaldiğini gormekteyiz Buna istinaden Güzel bir yazi hazirladık
 • Ağlatan Dini sohbet Ağlatan Dini sohbet Allah hepimize imanla ölmeyi nasip etsin inşallah Ağlatan Dini sohbet En Güzel Dini Vaazlar Dini Sohbetler Vaaz Kadınlarla ilgili Dini sohbetler yazılı Ölüm hikayeleri kısa Rahatlatan Dini sohbetler Allah korkusundan ağlayan dini hikayeler,Geylani KARAASLAN HOCAMIZDAN sizler için özel hazirladiğimiz sohbetin devamiinin gelmesini istıyrosaniz bızı takip etmeyi unutmayın sevgili islami sohbet severler
 • Dini sohbet ne demek Dini sohbet ne demek Dini sohbet ne demek islami Sohbet nedir, nasıl olmalıdır Evde Dini Sohbetler Yapmanın Fazileti Nedir ,Sohbetin önemi Dini sohbete nasıl başlanır,Dini Sohbet Eden Kişi İki Şeye Dikkat Etmeli
 • Sohbet dinlemenin sevabı Sohbet dinlemenin sevabı Sohbet dinlemenin sevabı,sohbet dinle dini sohbet konuları sohbetin önemi sohbet meclisinde bulunmanın fazileti sohbetin fazileti hakkında hadisler sohbetin önemi ile ilgili hadisler sohbet dinlemenin önemi dini sohbetin önemi ilim meclisinde bulunmanın önemi online dini sohbet dini sohbet sohbet videosu izlemek sevap mı internetten sohbet dinlemenin sevabı var mıdır fetva öğren
 • Cuma mesajları sözleri. Cuma mesajları sözleri. en güzel 15 Ekim Cuma mesajları sözleri.Birbirinden güzel Cuma mesajları anlamlı sözleri 2021! Kısa uzun Cuma mesajı.Birbirinden güzel anlamlı Cuma mesajları sözleri araştırılan konulardan birisi oldu. Cuma günleri mesaj gönderme geleneği devam ediyor. Müminler ,sevdiklerine veya arkadaşlarına sosyal medya üzerinden mesaj gönderiyor ve onların Cuma günlerini tebrik ediyor..
 • Canlı Saray Canlı Saray Canlı Saray kameralı islami sohbet odaları omegla görüntülü dini sohbet siteleri. Omegle ve dini chat özel islami chat odalarda dini sohbetin tadını çıkarın
 • görüntülü sohbetler görüntülü sohbetler görüntülü sohbet,Omegle Görüntülü Sohbet güvenilir tanışma siteleri Cep telefonunda görüntülü sohbet islami Müslüman kapalı arkadaş bul,sohbet odalarımıza ücretsiz bağlanarak, random görüntülü chat ve sesli sohbet eğlencesine katılabilirsiniz.
 • Sesli dini sohbet siteleri Sesli dini sohbet siteleri Sesli dini sohbet siteleri İslami Sohbet Ve dini Chat Kullanicilarının oldukça yaygın olarak kullandiği bir sistemdir. Bu tarz Dini sohbet odalarinda ücretsiz chat görüntülü sohbet ve görüşmeler yapılmaktadır.Merak eden ziyaretçielrimiz İçin Sevdiklerinizle, hasretini çektiklerinizle anında iletişim kurabilirsiniz.
 • İslami sohbet Kanal 7 İslami sohbet Kanal 7 İslami sohbet Kanal 7 Ücretsiz islami arkadaşlık sitesi şifresiz bedava muhabbet edebilir,üye olmadan kanal 7 chat hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Kanal7 dini Sohbet ile Ücretsiz islami sohbet etmeye doyamayacaksınız