menzil islami evlilik Sitesidir....

İslami Sohbet için giriŞ yap

* Şifreniz yoksa boş bırakınız.

android chat ios chat

Menzil islami evlilik sitesi

Sohbetislam.com Menzilde acemi bir menzil. Sitemiz sayesinde birbirlerini bularak mutlu sona eren çiftlerden bize ulaşan teşekkür. Evlenmek isteyen,erkek ve bayan sofiler,hayatlarını birleştirecekleri insanın, hatmesine ve virdine vs değil, Gavs hz. Niyeti İslami bir yuva kurmak olan , bekar dul , ayrılmış , sofu bay ve bayanlar burada tanışıyor. Bugüne kadar sayfamızı , evlenmek isteyen sofi bayanlar..

Menzil islami Sohbet'e katılmak için herhangi bir üyelik yada özel bilgi gerekmez,Menzil İslami evlilik Sitesi içerisinde dinimize uygun arkadaşlıklar edinirken Bir evliliğin İslami evlilik yapısına uygun olabilmesi için gereken başlıca koşul, eşlerin birbirlerine uyumlu olmalarıdır.

dini mirc indir

İslami Evlilik

Bir evliliğin İslami evlilik yapısına uygun olabilmesi için gereken başlıca koşul, eşlerin birbirlerine uyumlu olmalarıdır..İslami Evlilik odalarına bağlanmadan önce lütfen KURALLAR sayfasını okuyunuz. Güvenilir İslami Evlilik siteleri, Hayaliniz İslami evlilik yapısına uygun, huzurlu bir yuva kurmak mı? Öyleyse inançlarınıza ve beklentilerinize uygun bir hayat arkadaşı bularak evlenmenizde internetin vesile olmasını ister misiniz? sohbetislam'da sizin gibi İslami evlilik arayan yüzlerce kişi var. Onlarla tanışmak için tek yapmanız gereken.islami chat evlilik kadınlarla ilgili dini sohbetler yazılı ve yaş ayrımı yapılmak sızın bir araya gelen bay/bayan kullanıcılarımız dini konular hakkında keyifli bir sohbet geçirmektedir.sesli dini sohbet siteleri İnsanoğlu hayatının her evresinde kendisini bilgi ve beceri ile donatmalıdır. Sizlerin kendinizi dini bilgilerle donatabilmeniz için hazırlanmıŞ olan Duabahçesi En çok tercih edilen islami sohbet siteleri odalarımıza anında giriŞ yapabilirsiniz.


Menzil tanışma, Menzil sohbet

Cep telefonlarımız ile Dini sohbete nasıl bağlantı kurabileceğiniz hakkında püf noktalar sunalım. islami Chat odaları, islami sohbet odalarına çoğunlukla hatta neredeyse tamamen islami konularda sohbet etmek isteyen kişiler girerler. mutlu ve bir ömür boyu sürecek evlilikler yapmasını amaçlayan sohbetislam.com bir İslami Evlilik Sitesidir.İslami ahlak ve yaşam tarzını benimsemiş,amacı sadece evlilik olan üyelere hizmet vermekteyiz. flört veya arkadaşlık sitesi değildir.Evlilik amacı dışındaki üyeleri engellemekteyiz. İslami Evlilik Sitemize gönül rahatlıyla üye olabilir,aradığınız eş adayını bularak mutlu bir evlilik yapabilirsiniz.


Ciddi İslami Evlilik Sitesi

Bedava Dini Evlilik Sitesi,Ücretsiz, Üyelik Olmadan islami Sohbet Tüm dünya'daki MüsLumanlari Dini tartışma Siteleri Odasında bir araya getirmiŞ olan sitemiz,Sitemizde tanışmak istediğiniz üyelerle karşılıklı olarak rahat bir şekilde mesajlaşabilmeniz için anlık mesajlaşma sistemi kullanılmaktadır. Anlık mesajlaşma sistemimizde mesajlaştığınız üyelerle güvenli bir şekilde resimlerinizi paylaşabilmeniz için geçici fotoğraf gönderme özelliği vardır. Bu sayede karşı tarafa gönderdiğiniz resimler 20 saniye içinde otomatik olarak karşı tarafın telefonundan veya bilgisayarından silinir. Resim paylaştığınız kişinin hiçbir şekilde bu resimleri kaydedebilme imkanı olmaz. Sosyal medya ya da diğer iletişim bilgilerinizi vermek zorunda kalmadan sitemiz içerisinde tanışmak istediğiniz üyelerle rahat bir şekilde mesajlaşabilirsiniz. Size mesaj yazmasını istemediğiniz kişileri engelleyebilirsiniz


Sık Sorulan Sorular:

  • İslami Sohbete nasıl bağlanırım?.Nickname yazan yere takma isim yazarak GiriŞ yap butonuna tıklamanız yeterlidir.
  • Dini Sohbet odaları ücretli mi ?.Giriş ücretsiz ve üyelik işlemi gerektirmez.
  • Mobil ile e sohbete giriŞ varmı ?.Telefon veya Tablet ile DİNİ CHAT sitemize girmeniz mümkündür.Yeni mobil giriŞ ve Eski Mynet mobil giriŞ olarak iki versiyonuda deneyebilirsiniz.
  • Admin ve Oper de demektir ?.Admin ve Oper,islami sohbet odalarında koruma görevi yapan yetkili kullanıcılardır.
  • Rumuz nasıl kaydedilir ?.İstediğiniz Nick`i aldıktan sonra şu komutu uygulayın. /ns register Şifre e-mail şifre yazan yere nick şifreniz, e-mail yazan yere mail adresinizi yazarak kaydedebilirsiniz.
  • Kanalda kimden yardım alabiliriz ?.islami sohbet Odalarina bağlandığınızda #Help & #Operhelp odalarına girerek destek alabilirsiniz.

  • Bağlantılar: islami Mirc indir

    Copyright © eFe © 2020 - 2023 - Tüm hakları saklıdır.