DuaBahçesi Sitemize Hoşgeldiniz.Her Vakite Özel Duaları Paylaşmaya Çalışıyoruz.Rabbim Dualarımızı Kabul Eylesin...

Duabahcesi Sohbet için giriŞ yap

* Şifreniz yoksa boş bırakınız.

android chat ios chat

Duabahcesi Sohbet

Alemlerin Rabbi Allah'a çok, çok hamd olsun. Bütün Yaratılanları kudretiyle yarattı; Rab diye geçinenleri izzetiyle kendine kul eyledi. Övgüsüyle diller yumuşadı; heybetinden sesler kısıldı. Yüzler O’na boyun eğdi..

Duabahcesi islami Sohbet'e katılmak için herhangi bir üyelik yada özel bilgi gerekmez,Dua Bahçesi Sitesi içerisinde dinimize uygun arkadaşlıklar edinirken sizlerde isLami Radyo eŞliginde Huzur dolu dakikalara şahitlik edebilirsiniz.İslami Oyun kanallarımız içerisinde yarışırken hem puan toplayabilir Dua ve ilahi sohbet kanalimizda islami bilgi haznenizi geliŞtirebilirsiniz..

dini mirc indir

Dua Bahçesi

Allah'ım! Sen insanın niyetini, sırlarını, kalbindeki ulaşılamayan arzularını, gözlerin hâin bakışlarını ve göğüslerde saklananları bilirsin. Beni her türlü sıkıntıdan kurtar; Sen her darda kalanın, duâsını kabul eden yüce yardımcısın. Duabahcesi sohbet siteleri, sadece ülkemizde yaşayan değil yer yüzünde yaşayan tüm Müslümanların buluŞtuğu Duabahcesi.org ücretsiz İslami muhabbet sayfası olarak kullanıcılarına bedava dini konular hakkında yazışmalı seviyeli arkadaşlıklar kurabilmeniz yönünde hizmet veriyor.


Mobil islami Sohbet

Cep telefonlarımız ile Duabahcesi sohbete nasıl bağlantı kurabileceğiniz hakkında püf noktalar sunalım. Duabahcesi Chat odaları, Lütfen, Kurallara rivayet ederek Duabahcesi.org sistemlerimize yakışın kullanıcılar olduğunuzu kanıtlayınız, farklı sitelerin reklamlarının yapılması sitemiz içerisinde Kesinlikle YASAKTIR! Kimsenin emeğine saygısızlık yapmadan kalıcı dostluklara ulaşabileceğiniz muhabbet sitesi olarak sizlere hizmet vermekteyiz, arkadaşlarınızı davet ederek dini sohbetin keyfini burada yaşamaya başlayabilirsiniz.


Dini Sohbet

Bedava Dini Sohbet Sitesi,Ücretsiz, Üyelik Olmadan islami Sohbet Tüm dünya'daki MüsLumanlari Dini tartışma Siteleri Odasında bir araya getirmiŞ olan sitemiz,Sohbet İslam Kullanıcılarımıza güvenli Dini Chat ve seviyeli Dini sohbet edebilme fırsatı sunmaktadır.içerisinde sohbet yapan diğer kullanıcıları rahatsız edici tavırlardan kaçınınız ve muhabbet ederken seviyeli arkadaşlıklar kurabileceğiniz bir chat sayfası olarak hizmet verdiğimizi hatırlatmak isteriz..


Sık Sorulan Sorular:

  • Duabahcesi İslami Sohbete nasıl bağlanırım?.Nickname yazan yere takma isim yazarak GiriŞ yap butonuna tıklamanız yeterlidir.
  • Duabahcesi Dini Sohbet odaları ücretli mi ?.Giriş ücretsiz ve üyelik işlemi gerektirmez.
  • Mobil ile Duabahcesi sohbet`e giriŞ varmı ?.Telefon veya Tablet ile DUABAHCESİ sitemize girmeniz mümkündür.Yeni mobil giriŞ ve Eski Mynet mobil giriŞ olarak iki versiyonuda deneyebilirsiniz.
  • Admin ve Oper de demektir ?.Admin ve Oper,islami sohbet odalarında koruma görevi yapan yetkili kullanıcılardır.
  • Rumuz nasıl kaydedilir ?.İstediğiniz Nick`i aldıktan sonra şu komutu uygulayın. /ns register Şifre e-mail şifre yazan yere nick şifreniz, e-mail yazan yere mail adresinizi yazarak kaydedebilirsiniz.
  • Kanalda kimden yardım alabiliriz ?.islami sohbet Odalarina bağlandığınızda #Help & #Operhelp odalarına girerek destek alabilirsiniz.

  • Bağlantılar: İlahi Sohbet -

    Copyright © eFe © 2020 - 2023 - Tüm hakları saklıdır.