Türkiye'nin en iyi ve en eski sohbet sitesi Sohbetislam.Com..

Sohbet için giriŞ yap

* Şifreniz yoksa boş bırakınız.


android chat ios chat

Sohbet Sitesi

Sonbahar bu yıl sanki erken geldi, dünyanın farklı köşelerindeki arkadaşlar, dostlar da aynı şeyi söylüyor. İnternetin hayatımızın ayrılmaz bir parçası olması ile mesafeler kısaldı gibi geliyor; her an her dakika haberleşebiliyoruz uzaklarla, sohbet ediyoruz, dert paylaşıyoruz...

Sohbet'e katılmak için herhangi bir üyelik yada özel bilgi gerekmez,Sohbet ederken birden karşısındakinin elini tutmak, sebepsiz kucaklaşabilmek de istiyor insan. Teknolojinin yetersizliğini görmek, hala insan olduğumuzu hissettiriyor belki de. Özlemlerin giderilmesi zor olsa da her şeye rağmen özlemek güzel...

dini mirc indir

Sohbet Siteleri

Bir insan, bir anı, bir mekân özleniyor olmadık yere. Gördüğü bir şey, duyduğu bir sesle hatırlıyor özlemini insan, sanki hiç haberi yokmuş gibi varlığından. sohbet odalarına baĞlanmadan önce lütfen KURALLAR sayfasını okuyunuz. sohbet odamiz,da Toplü sohbetciler şimdilik yalnızca davetlidir, ancak insanların parçası olmak istedikleri sohbet sietlerini keşfetmeleri ve bunlara katılmaları için yollar üzerinde çalışıyoruz..


Mobil Sohbet

Cep telefonlarımız ile sohbete nasıl bağlantı kurabileceĞiniz hakkında püf noktalar sunalım. Chat odaları, internete, tıpkı bir dükkan gibi hizmet için kapalı olduğuna dair bir mesaj göndermişti. Ağa giden herhangi bir rota olmadığı için Facebook, internetin geri kalanından izole edildi. Facebook'un ağını yapılandırma şekli nedeniyle, rota iptali, WhatsApp, Instagram, Facebook Messenger dahil olmak üzere kendi dijital duvarlarının içindeki her şeyi aldı.


Sohbet

Bedava Sohbet Sitesi,Kullandığınız sohbet sitesinde yüzlerce kişi aynı anda bir platform içinde internet bağı sayesinde bulunmaktadır. Sanal ortamdaki türlü kullanıcı profilleri üzerinden bir kullanıcı seçtiğinizde buna göre bir sohbet başlatılabilir. Yani tanışmak için bir sohbet başlatırsınız ve nelerden konuşacağınız anlık bir gelişmeye göre değişebilir.Genel sohbet alanlarında yapılan konuşmalar ve bireysel alanda yapılan görüşmeler değişik özelliktedir. Genel alanda bazen bilgi yarışmaları olabilir, bazen de gelişigüzel bir muhabbet bulabilirsiniz


Sık Sorulan Sorular:

  • Sohbete nasıl bağlanırım?.Nickname yazan yere takma isim yazarak GiriŞ yap butonuna tıklamanız yeterlidir.
  • Sohbet odaları ücretli mi ?.Giriş ücretsiz ve üyelik işlemi gerektirmez.
  • Mobil ile sohbet`e giriŞ varmı ?.Telefon veya Tablet ile Sohbet sitemize girmeniz mümkündür.Yeni mobil giriŞ ve Eski Mynet mobil giriŞ olarak iki versiyonuda deneyebilirsiniz.
  • Admin ve Oper de demektir ?.Admin ve Oper,islami sohbet odalarında koruma görevi yapan yetkili kullanıcılardır.
  • Rumuz nasıl kaydedilir ?.İstediğiniz Nick`i aldıktan sonra şu komutu uygulayın. /ns register Şifre e-mail şifre yazan yere nick şifreniz, e-mail yazan yere mail adresinizi yazarak kaydedebilirsiniz.
  • Kanalda kimden yardım alabiliriz ?.islami sohbet Odalarina bağlandığınızda #Help & #Operhelp odalarına girerek destek alabilirsiniz.

  • Copyright © eFe © 2020 - 2023