Ağlatan Dini sohbet

Ağlatan Dini sohbet

Etiketler Ağlatan Dini sohbet,Allah korkusundan ağlayan dini hikayeler
islami sohbet Ağlatan Dini sohbet
Kategori dini-sohbet
Bu İslami Sohbet Sayfasi 75 Kez ziyaret edilmiştir
Yazar Dini Sohbet

Ağlatan Dini sohbet Hakkında Detaylar

Allah hepimize imanla ölmeyi nasip etsin inşallah Ağlatan Dini sohbet En Güzel Dini Vaazlar Dini Sohbetler Vaaz Kadınlarla ilgili Dini sohbetler yazılı Ölüm hikayeleri kısa Rahatlatan Dini sohbetler Allah korkusundan ağlayan dini hikayeler,Geylani KARAASLAN HOCAMIZDAN sizler için özel hazirladiğimiz sohbetin devamiinin gelmesini istıyrosaniz bızı takip etmeyi unutmayın sevgili islami sohbet severler

 

AĞLATAN ÖLÜM SOHBETİ 

Sevgili Peygamberimizin dünyaya teşriflerinin 1450. yılını 17 Ekim Pazar günü kutlayacağız inşAllah. Veladet-i Nebi günü anısına, 2015 yılında Medine-i Münevvere’de kaleme aldığımız Hz. Muhammed (s.a) Efendimize mektubumuzu revize ederek ilginize tekrar arzediyoruz.

“Sadece Senin izindeyiz ve yolundayız Ya Resûlellah!”

Allah (c.c) tarafından Âlemlere Müjde, Uyarıcı ve Rahmet Elçisi olarak gönderilen Sevgili Peygamberimiz! Günahkâr, aciz ümmetiniz olarak huzurunuza geldik!

Tam yüz yıldır Ümmetiniz olarak, Sizin Önderliğinizi bırakıp asrımızın Nemrut, Firavun ve Ebu Cehilleri, Mao, Lenin, Hitler, Stalin vb. Deccalların ve beşeri ideolojilerin izinden gideli, yenildik. Gönüllerimiz harap oldu. Zillete düştük. Onur ve izzetimizi kaybettik. Varlık içinde açlık ve sefalet çeken bir Ümmet olduk Ya Resûlellah!

Haber verdiğiniz Büyük Deccal fitnesi bizim asrımızda zuhur etti! Bizlere rahmet olarak getirdiğiniz İslam Hukukunu hayatımızdan söküp çıkardılar. Cuma’mızı bile pazara çevirdiler. Sizsiz; anasız, çobansız yetim kaldık. Emperyalist-Siyonist çakal ve kurtların sofrasında onurumuz, namusumuz, canlarımız ve coğrafyamız pay edildi Ya Resûlellah!

Sahabe Öğrencilerinden namazsız, sarhoş, kumarbaz, zinacı, faizci tek bir sahabe yok iken, bugün Ümmetinden; faiz, fuhuş, esrar, eroin, alkol, sigara bağımlısı zalim rejim kurbanı zavallı nesiller türedi Ya Resûlellah!

sabah namazı mescidin talebelerinle dolup taşarken, Ümmetinizin çoğu sabah namazında mışıl mışıl uyuyor Ya Resûlellah!

Sahabelerinizden zekâtını vermediği için helak olan sadece Salebe isimli zengin çıkmışken, şimdi Ümmetinizden zekâtını vermeyen zenginler çoğaldı Ya Resûlellah! Ölüm gelmeden uyanmamız ve tövbe etmemiz için dua eder misiniz Ya Resûlellah!

Size, himayenize ve getirdiğiniz ilahi mesajlara o kadar muhtacız ki!

Evet, tüm insanlık olarak hepimiz tebliğinize, davetinize ve uyarılarınıza ve o eşsiz ahlakınıza dünden daha çok muhtacız. Çünkü varisleriniz olan âlimlerin bir kısmı bırakınız İslam’ı yaşamayı artık Hakk’ı ve hakikati söylemez birer dilsiz oldular. Bu sebeple bizler de hak ve hakikati duyamayan, göremeyen sağırlar ve körler haline dönüştürüldük Ya Resûlellah!

Nur Mescidinizde Sizin sohbetlerinizle dirilen, gerçek hidayeti bulan, yetiştirdiğiniz talebeleriniz; salihti, sadıktı, emindi, güvenilirdi, güzel ahlaklıydı, akraba ve aile bağlarına, komşu haklarına bağlı idiler. Ama şimdi ümmetiniz birbirinin kuyusunu kazıyor! Aile, akraba ve komşu bağları koparıldı! Ve yalancı, dolandırıcı, şantajcı, montajcı ve darbeci guruplar türedi Ya Resûlellah!

Siz; “Benim ümmetim her günahı işleyebilir ama yalan söyleyemez!” buyururken, mal makam hırsıyla kardeşlerine yalan ve iftirayı tebliğ zanneden, gözünü hırs ve haset bürümüş bir kısım yalancı ve müfteri ümmetinizin pişman olmaları ve tövbe etmeleri için dua eder misiniz Ya Resûlellah!

Veda Hutbenizi okuyup, anlayıp, yaşayanların sayısı azaldı! O evrensel İnsan Hak ve Özgürlükler Beyannamenizde, “Arab’ın Arap olmayana, Arap olmayanın Arab’a bir üstünlüğü yoktur… Tüm kan davalarını kaldırdım” buyururken, ümmetiniz, tekrar kavmiyetçiliğe, teröre ve töre vahşetine döndü! Afganistan, Irak, Lübnan, Suriye vs. ülkelerde ümmetiniz makam ve mallar uğruna ve ırkçılık ve Din istismarı adına birbirini acımasızca öldürüyor Ya Resûlellah!

Veda Hutbeniz ’de mübarek ayaklarınızın altına aldığınız yoksulluğun ve bereketsizliğin ana sebebi faizi, Ümmetiniz, devletlerinde ve hayatlarında başlarının üstüne aldılar! Camilerin avluları bile banka reklamlı oturaklarla doldu. Bankalar ve tefeciler Ümmetinizin mallarını yağmalamaya ve yuvalarını yıkmaya devam ediyor Ya Resûlellah!

Aile ahlakınızı terk edeli cahil erkekler, kuvvetine güvenerek evlerde hanımlarına ve çocuklarına karşı kral olurken, bazı evlerde de feminist kadınlarımız erkeklerin kıblesi oldu. Kur’an-ı Kerim ve Sünnetinizin adalet ve hukuk ilkeleri yerine, Aile ölçümüzün kraliçeleri oldular. Bu yüzden ümmetinizde boşanmalar arttı. Huzursuz ailelerimiz ve hepimiz duanıza muhtacız Ya Resûlellah!

Üzüntülerimi arz ettikten sonra müjdelerimizi de iletmek istiyorum Ya Resûlellah!

Hayatlarında Kur’an-ı Kerim’i Anayasa, Sünneti Seniyye’nizi Uyum Yasası ve Ehli Sünnet Âlimlerinin İctihadlarını Yönetmelik bilen, İslam Düzeni dışında tüm rejimleri ve İzimleri reddeden, Mazlumların dertleriyle dertlenen, Ana baba ve diğer büyüklerine saygılı, gece teheccüd namazına bile kalkan, gündüzleri haftalık oruçlarını tutan, dilinden baldan tatlı zikrullahı bırakmayan, Sizi anmaya aşkla devam eden kavgadan uzak, ilimle donanmış ve sadece Allah’a Kul ve Size Ümmet olmaya söz vermiş yeni bir neslin müjdesiyle huzurunuza geldik Ya Resûlellah!

Tam yüz yıl süren bu dondurucu küfür, şirk ve zulüm karanlığından sonra yeniden uyanmaya başlayan, evinizin önüne gelen ve buraya gelmek için yanıp tutuşan milyonlarca genç ve ihtiyar Ümmetinizin Size selamlarını getirdik Ya Resûlellah!

Yüz yıldır Siyonistlerin içimizdeki uşakları hain mason ve çeteleri tarafından hayattan kovulan Ana Hayat Yasamız Kur’an-ı Kerim’in ve Sizin hayatınızı anlatan Siyer ve Ahlak derslerinin tüm okullarda okutulmaya başladığı yeni bir döneme girdik Ya Resulellah!

Karanlık gecelerin nurlu sabahının İslam Nizamının hâkimiyetiyle bir an önce doğması için duanızı ve günahlardan kurtulmamız için de şefaatinizi bizden esirgemeyiniz Ya Resûlellah!

Sizi çok seviyoruz!

Sizi çok özlüyoruz ve Sizi acilen bekliyoruz!

Çünkü Sensizlik canımıza tak etti Ya Resûlellah!

Size sonsuz Selam, Salat (saygı) olsun.

Sıradaki İslami sohbetler

  • islam isminin anlamı islam isminin anlamı İslami sohbet Yusuf islam isminin anlamı nedir Yusuf islam ne demek Yusuf islam ismi Kuranda geçiyor mu
  • kandilinde oruç tutulur mu kandilinde oruç tutulur mu Son günlerde Kandillerin yaklaşmasi ile birLikte Google aramalarinda Mevlid kandilinde oruç tutulur mu diyanet, Mevlid Kandilinde tek gün oruç tutulur mu diye aramalarin çoğaldiğini gormekteyiz Buna istinaden Güzel bir yazi hazirladık
  • Ağlatan Dini sohbet Ağlatan Dini sohbet Allah hepimize imanla ölmeyi nasip etsin inşallah Ağlatan Dini sohbet En Güzel Dini Vaazlar Dini Sohbetler Vaaz Kadınlarla ilgili Dini sohbetler yazılı Ölüm hikayeleri kısa Rahatlatan Dini sohbetler Allah korkusundan ağlayan dini hikayeler,Geylani KARAASLAN HOCAMIZDAN sizler için özel hazirladiğimiz sohbetin devamiinin gelmesini istıyrosaniz bızı takip etmeyi unutmayın sevgili islami sohbet severler
  • Dini sohbet ne demek Dini sohbet ne demek Dini sohbet ne demek islami Sohbet nedir, nasıl olmalıdır Evde Dini Sohbetler Yapmanın Fazileti Nedir ,Sohbetin önemi Dini sohbete nasıl başlanır,Dini Sohbet Eden Kişi İki Şeye Dikkat Etmeli
  • Sohbet dinlemenin sevabı Sohbet dinlemenin sevabı Sohbet dinlemenin sevabı,sohbet dinle dini sohbet konuları sohbetin önemi sohbet meclisinde bulunmanın fazileti sohbetin fazileti hakkında hadisler sohbetin önemi ile ilgili hadisler sohbet dinlemenin önemi dini sohbetin önemi ilim meclisinde bulunmanın önemi online dini sohbet dini sohbet sohbet videosu izlemek sevap mı internetten sohbet dinlemenin sevabı var mıdır fetva öğren
  • Cuma mesajları sözleri. Cuma mesajları sözleri. en güzel 15 Ekim Cuma mesajları sözleri.Birbirinden güzel Cuma mesajları anlamlı sözleri 2021! Kısa uzun Cuma mesajı.Birbirinden güzel anlamlı Cuma mesajları sözleri araştırılan konulardan birisi oldu. Cuma günleri mesaj gönderme geleneği devam ediyor. Müminler ,sevdiklerine veya arkadaşlarına sosyal medya üzerinden mesaj gönderiyor ve onların Cuma günlerini tebrik ediyor..
  • görüntülü sohbetler görüntülü sohbetler görüntülü sohbet,Omegle Görüntülü Sohbet güvenilir tanışma siteleri Cep telefonunda görüntülü sohbet islami Müslüman kapalı arkadaş bul,sohbet odalarımıza ücretsiz bağlanarak, random görüntülü chat ve sesli sohbet eğlencesine katılabilirsiniz.
  • Sesli dini sohbet siteleri Sesli dini sohbet siteleri Sesli dini sohbet siteleri İslami Sohbet Ve dini Chat Kullanicilarının oldukça yaygın olarak kullandiği bir sistemdir. Bu tarz Dini sohbet odalarinda ücretsiz chat görüntülü sohbet ve görüşmeler yapılmaktadır.Merak eden ziyaretçielrimiz İçin Sevdiklerinizle, hasretini çektiklerinizle anında iletişim kurabilirsiniz.
  • Canlı Saray Canlı Saray Canlı Saray kameralı islami sohbet odaları omegla görüntülü dini sohbet siteleri. Omegle ve dini chat özel islami chat odalarda dini sohbetin tadını çıkarın
  • İslami sohbet Kanal 7 İslami sohbet Kanal 7 İslami sohbet Kanal 7 Ücretsiz islami arkadaşlık sitesi şifresiz bedava muhabbet edebilir,üye olmadan kanal 7 chat hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Kanal7 dini Sohbet ile Ücretsiz islami sohbet etmeye doyamayacaksınız