Ağlatan Dini sohbet

Ağlatan Dini sohbet

Etiketler Ağlatan Dini sohbet,Allah korkusundan ağlayan dini hikayeler
islami sohbet Ağlatan Dini sohbet
Kategori dini-sohbet
Bu İslami Sohbet Sayfasi 1575 Kez ziyaret edilmiştir
Yazar Dini Sohbet

Ağlatan Dini sohbet Hakkında Detaylar

Allah hepimize imanla ölmeyi nasip etsin inşallah Ağlatan Dini sohbet En Güzel Dini Vaazlar Dini Sohbetler Vaaz Kadınlarla ilgili Dini sohbetler yazılı Ölüm hikayeleri kısa Rahatlatan Dini sohbetler Allah korkusundan ağlayan dini hikayeler,Geylani KARAASLAN HOCAMIZDAN sizler için özel hazirladiğimiz sohbetin devamiinin gelmesini istıyrosaniz bızı takip etmeyi unutmayın sevgili islami sohbet severler

 

AĞLATAN ÖLÜM SOHBETİ 

Sevgili Peygamberimizin dünyaya teşriflerinin 1450. yılını 17 Ekim Pazar günü kutlayacağız inşAllah. Veladet-i Nebi günü anısına, 2015 yılında Medine-i Münevvere’de kaleme aldığımız Hz. Muhammed (s.a) Efendimize mektubumuzu revize ederek ilginize tekrar arzediyoruz.

“Sadece Senin izindeyiz ve yolundayız Ya Resûlellah!”

Allah (c.c) tarafından Âlemlere Müjde, Uyarıcı ve Rahmet Elçisi olarak gönderilen Sevgili Peygamberimiz! Günahkâr, aciz ümmetiniz olarak huzurunuza geldik!

Tam yüz yıldır Ümmetiniz olarak, Sizin Önderliğinizi bırakıp asrımızın Nemrut, Firavun ve Ebu Cehilleri, Mao, Lenin, Hitler, Stalin vb. Deccalların ve beşeri ideolojilerin izinden gideli, yenildik. Gönüllerimiz harap oldu. Zillete düştük. Onur ve izzetimizi kaybettik. Varlık içinde açlık ve sefalet çeken bir Ümmet olduk Ya Resûlellah!

Haber verdiğiniz Büyük Deccal fitnesi bizim asrımızda zuhur etti! Bizlere rahmet olarak getirdiğiniz İslam Hukukunu hayatımızdan söküp çıkardılar. Cuma’mızı bile pazara çevirdiler. Sizsiz; anasız, çobansız yetim kaldık. Emperyalist-Siyonist çakal ve kurtların sofrasında onurumuz, namusumuz, canlarımız ve coğrafyamız pay edildi Ya Resûlellah!

Sahabe Öğrencilerinden namazsız, sarhoş, kumarbaz, zinacı, faizci tek bir sahabe yok iken, bugün Ümmetinden; faiz, fuhuş, esrar, eroin, alkol, sigara bağımlısı zalim rejim kurbanı zavallı nesiller türedi Ya Resûlellah!

sabah namazı mescidin talebelerinle dolup taşarken, Ümmetinizin çoğu sabah namazında mışıl mışıl uyuyor Ya Resûlellah!

Sahabelerinizden zekâtını vermediği için helak olan sadece Salebe isimli zengin çıkmışken, şimdi Ümmetinizden zekâtını vermeyen zenginler çoğaldı Ya Resûlellah! Ölüm gelmeden uyanmamız ve tövbe etmemiz için dua eder misiniz Ya Resûlellah!

Size, himayenize ve getirdiğiniz ilahi mesajlara o kadar muhtacız ki!

Evet, tüm insanlık olarak hepimiz tebliğinize, davetinize ve uyarılarınıza ve o eşsiz ahlakınıza dünden daha çok muhtacız. Çünkü varisleriniz olan âlimlerin bir kısmı bırakınız İslam’ı yaşamayı artık Hakk’ı ve hakikati söylemez birer dilsiz oldular. Bu sebeple bizler de hak ve hakikati duyamayan, göremeyen sağırlar ve körler haline dönüştürüldük Ya Resûlellah!

Nur Mescidinizde Sizin sohbetlerinizle dirilen, gerçek hidayeti bulan, yetiştirdiğiniz talebeleriniz; salihti, sadıktı, emindi, güvenilirdi, güzel ahlaklıydı, akraba ve aile bağlarına, komşu haklarına bağlı idiler. Ama şimdi ümmetiniz birbirinin kuyusunu kazıyor! Aile, akraba ve komşu bağları koparıldı! Ve yalancı, dolandırıcı, şantajcı, montajcı ve darbeci guruplar türedi Ya Resûlellah!

Siz; “Benim ümmetim her günahı işleyebilir ama yalan söyleyemez!” buyururken, mal makam hırsıyla kardeşlerine yalan ve iftirayı tebliğ zanneden, gözünü hırs ve haset bürümüş bir kısım yalancı ve müfteri ümmetinizin pişman olmaları ve tövbe etmeleri için dua eder misiniz Ya Resûlellah!

Veda Hutbenizi okuyup, anlayıp, yaşayanların sayısı azaldı! O evrensel İnsan Hak ve Özgürlükler Beyannamenizde, “Arab’ın Arap olmayana, Arap olmayanın Arab’a bir üstünlüğü yoktur… Tüm kan davalarını kaldırdım” buyururken, ümmetiniz, tekrar kavmiyetçiliğe, teröre ve töre vahşetine döndü! Afganistan, Irak, Lübnan, Suriye vs. ülkelerde ümmetiniz makam ve mallar uğruna ve ırkçılık ve Din istismarı adına birbirini acımasızca öldürüyor Ya Resûlellah!

Veda Hutbeniz ’de mübarek ayaklarınızın altına aldığınız yoksulluğun ve bereketsizliğin ana sebebi faizi, Ümmetiniz, devletlerinde ve hayatlarında başlarının üstüne aldılar! Camilerin avluları bile banka reklamlı oturaklarla doldu. Bankalar ve tefeciler Ümmetinizin mallarını yağmalamaya ve yuvalarını yıkmaya devam ediyor Ya Resûlellah!

Aile ahlakınızı terk edeli cahil erkekler, kuvvetine güvenerek evlerde hanımlarına ve çocuklarına karşı kral olurken, bazı evlerde de feminist kadınlarımız erkeklerin kıblesi oldu. Kur’an-ı Kerim ve Sünnetinizin adalet ve hukuk ilkeleri yerine, Aile ölçümüzün kraliçeleri oldular. Bu yüzden ümmetinizde boşanmalar arttı. Huzursuz ailelerimiz ve hepimiz duanıza muhtacız Ya Resûlellah!

Üzüntülerimi arz ettikten sonra müjdelerimizi de iletmek istiyorum Ya Resûlellah!

Hayatlarında Kur’an-ı Kerim’i Anayasa, Sünneti Seniyye’nizi Uyum Yasası ve Ehli Sünnet Âlimlerinin İctihadlarını Yönetmelik bilen, İslam Düzeni dışında tüm rejimleri ve İzimleri reddeden, Mazlumların dertleriyle dertlenen, Ana baba ve diğer büyüklerine saygılı, gece teheccüd namazına bile kalkan, gündüzleri haftalık oruçlarını tutan, dilinden baldan tatlı zikrullahı bırakmayan, Sizi anmaya aşkla devam eden kavgadan uzak, ilimle donanmış ve sadece Allah’a Kul ve Size Ümmet olmaya söz vermiş yeni bir neslin müjdesiyle huzurunuza geldik Ya Resûlellah!

Tam yüz yıl süren bu dondurucu küfür, şirk ve zulüm karanlığından sonra yeniden uyanmaya başlayan, evinizin önüne gelen ve buraya gelmek için yanıp tutuşan milyonlarca genç ve ihtiyar Ümmetinizin Size selamlarını getirdik Ya Resûlellah!

Yüz yıldır Siyonistlerin içimizdeki uşakları hain mason ve çeteleri tarafından hayattan kovulan Ana Hayat Yasamız Kur’an-ı Kerim’in ve Sizin hayatınızı anlatan Siyer ve Ahlak derslerinin tüm okullarda okutulmaya başladığı yeni bir döneme girdik Ya Resulellah!

Karanlık gecelerin nurlu sabahının İslam Nizamının hâkimiyetiyle bir an önce doğması için duanızı ve günahlardan kurtulmamız için de şefaatinizi bizden esirgemeyiniz Ya Resûlellah!

Sizi çok seviyoruz!

Sizi çok özlüyoruz ve Sizi acilen bekliyoruz!

Çünkü Sensizlik canımıza tak etti Ya Resûlellah!

Size sonsuz Selam, Salat (saygı) olsun.

islami sohbet ve Dini sohbet odalarına katılmak için, ücretsiz ve kolay bir şekilde giriş yapabileceğiz Sohbet islam sitemize bekleriz.

Sıradaki İslami sohbetler

 • Gülüm sohbet Gülüm sohbet Gülüm yapma bana zülüm demiş Gülüm sohbet kullanicisi Gülüm net sohbet odaları Günümüzde insanların en çok tercih ettiği iletişim türleri arasında olan sohbet siteleri, gelişen teknoloji ile birlikte artık web ve mobil sohbet seçenklerini sunmaktadır. giren girmeeyne soylemekte güller içinde sohbet etmenin keyfi bambaşka güLü seven dikenine katlanirmi acaba
 • Yazılı islami Dini Sohbetler Yazılı islami Dini Sohbetler Yazılı islami Dini Sohbetler yazisiz sesli ve görüntulu islami sohbet dini chat odalari arasinda fark nedir,Dini Chat Siteleri son zamanlarin en yoğün islami sohbet kullanicisi yoğünlüğüna sohbetislam.com üzerinden karşilik verıyor tecrubeli admın kadromuzla ayri ayri islami kanallar ile her müslüman kullaniciya ayri hızmet vermektedir
 • Muslima evlilik sitesi Muslima evlilik sitesi müslim evlilik, müslüman, Müslüman Bay Arıyorum, müslüman bayanlarla tanış, müslüman evlilikMuslima evlilik sitesi Müslüman Evliliği isteyenler Muslima sohbet islam Müslüman erkek ve kadınların evlilik için en doğru adresdir,islami evlilikler için ayrıcalıklı bir site olarak gece gunduz kesintisiz sohbet imaniz tanıyoruz
 • Bursa islami çet sohbet Bursa islami çet sohbet Bursa islami çet sohbet Bursa İslami Sohbet Odaları, Bursa Arkadaşlık sitesi arayanlar için en doğrü adres ve en eski dini sohbet sitesi sohbetislam.com özenle hazirladiği, Bursa lı sohbet kullanıcılarına İslami sohbet edebilecekleri en güvenilir dini sohbet ortamı sunmaktadır
 • Görüntülü Sohbet Odaları Görüntülü Sohbet Odaları Bi gorundu Bi gorunmedi die eskıden evdekı antenleri ayarlardık artık elımızde cep telefonlari Görüntülü Sohbet Odaları aramaya başladık Omegle tv rastgele random chat omegla sohbet die google aramalari fir donuyor ne ayaksınız beyler bayanlar merdivenden kayanlar bu pastadan bızım payımız nerde işte geldık burdayız biz bu işte üstayız oan gore seocular start verildi
 • Dini Ve İslam Sohbet Dini Ve İslam Sohbet sizde biri En Seviyeli Dini Ve İslam Sohbet Odaları neresimi dedi Ovunmek Gıbı olmasin ama sohbetislam.com Sohbet Sitesiyle En İyi dini Chat Deniyimini Yaşamanız İçin Mobil islami sohbet Destekli Size En uygun dini sohbet odaları.olduğünu soyleyebılırım deneyın farkı gorun
 • Gençlere dini sohbet konuları Gençlere dini sohbet konuları Gençlere dini sohbet konuları Gençlere yönelik dini sohbetler, onların dini bilgilerinin artırılması, manevi hayatlarının güçlendirilmesi ve İslamı daha iyi anlamaları amacıyla düzenlenir. Bu sohbetlerde gençlerin ilgisini çekecek, onları düşündürecek ve dini yaşantılarına olumlu katkı sağlayacak konular ele alınır
 • Dini sohbet ne demek Dini sohbet ne demek Dini sohbet ne demek islami Sohbet nedir, nasıl olmalıdır Evde Dini Sohbetler Yapmanın Fazileti Nedir ,Sohbetin önemi Dini sohbete nasıl başlanır,Dini Sohbet Eden Kişi İki Şeye Dikkat Etmeli
 • Dini Konularda Şaka Dini Konularda Şaka Dini konularda şaka yapmak yanlış mıdır,islami konularda espri yapmak dinden çıkarır mı ,Dini bir şeye gülmek ,Din İle Alakalı Espriye Gülmek
 • Sohbet Duasi Sohbet Duasi selamün aLeyKüm din kardeşlerim Dini Sohbet e Başlarken Ve islami sohbet Biterken Okuncak Dualari siz dini chat mudavinleri içinm islamisohbet sitemizde bir araya getirdik ümarim beğenirsiniz,dini sohbet, islami sohbet, dinisohbetler, dini chat, dini sohbet odalariSohbet Duasi - dini sohbet, islami sohbet, dinisohbetler, dini chat, dini sohbet odalari